TEHNOPRĀTNIEKS

Svarīgākais

  • Vecuma kategorijas:
    • 1…6 (pirmskolas vecuma bērni)
    • 7…12 (sākumskolas vecuma bērni)
  • Valodas: latviešu, krievu
  • Datumi: 2020 marts
  • Nometnes veids: dienas
  • Norises vieta: Augšiela 1, Rīga, LV-1009
Pieteikties nometnei

Galerija

Apraksts

Dienas nometne Rīgas centrā ikvienam lielākam un mazākam zinātkāram bērnam!

Nometnē mācīsimies saskatīt un lietderīgi izmantot tehnoloģijas, kas mūsdienās ir sastopamas ik uz soļa! Papildus izglītojošām un tehnoloģiskām aktivitātēm attīstīsimies radoši un sportosim!

Šī pavasara nometne būs īpaša ar to, ka papildus LEGO robotikas un sporta aktivitātēm, bērni veidos paši savu Minecraft pasauli!

Nometni rīko Starptautiskā Inovāciju skola. Uzņēmuma pamatdarbība ir robotikas un tehnoloģiju pulciņu organizēšana. Šobrīd Starptautiskās Inovāciju skolas pulciņus apmeklē vairāk nekā 1300 bērnu un jauniešu visā Latvijā. Un mēs ļoti priecāsimies, ja varēsim iedvesmot arī Jūsu bērnu lietderīgai tehnoloģiju izmantošanai!

Nometnē paredzētās aktivitātes:

Darbnīcas I – būvēsim un programmēsim LEGO robotus (katru dienu tiks būvēts cits robots atbilstoši dienas tematikai un bērna vecumam)

Minecraft nodarbība – Minecraft pasaules būvēšana virtuālajā un reālajā vidē. Bērni tiks dalīti komandās un katrai komandai būs savs uzdevums, kas jāpaveic nodarbības laikā.

Sporta aktivitātes – rīta vingrošanas, orientēšanās Daugavas stadiona teritorijā, stafetes u.c. fiziskas aktivitātes katru dienu!

Darbnīcas II – dažādas darbnīcas ar sadzīves priekšmetu izmantošanu, piemēram, LED mājiņu būvēšana, eksperimenti, piemēram, ar sauso ledu u.c. darbnīcas.

Norises laiks: katru dienu no plkst. 8:00 – 18:00

Ēdināšana: tiek nodrošinātas 3 siltās ēdienreizes, arī veselīgi un saldi našķi starp ēdienreizēm.

Drošība: Nometnes norises vietā (Daugavas stadionā) tiek veikta videonovērošana 24/7.

Atsauksmes no iepriekšējām nometnēm:

“Paldies par lielisko nometni! Mans bērns bija sajūsmā un es arī! Tik mūsdienīgi noorganizēta nometne ar lieliskām, bērnus negarlaikojošām aktivitātēm un ideālu ēdināšanu!”

“Paldies par jauko nometni no Kārļa vecākiem! Kārlis teica, ka nometne vienā vārdā bija – ģeniāla!”

“Paldies Jums visiem par brīnišķīgu nometni! Bērns bija ļoti, ļoti apmierināts un laimīgs. Lai Jums viss izdodas!”

 

Karte