Mirandas nometnes Harija Potera faniem

Svarīgākais

 • Vecuma kategorijas:
  • 7…12 (sākumskolas vecuma bērni)
  • 12…16 (pamatskolas vecuma bērni)
  • 16…18 (vidusskolas vecuma bērni)
 • Valodas: latviešu
 • Datumi: 2020 jūlijs 2020 augusts
 • Nometnes veids: diennakts
 • Norises vieta: Zemītes pils, Zemīte, Kandavas novads

Galerija

Apraksts

Populārākā un VISINTERESANTĀKĀ piedzīvojumu nometne Latvijā bērniem un jauniešiem!
Jau 17.gadu!

Nometne paredzēta bērniem un jauniešiem, kuri grib iejusties burvju tēlos un izbaudīt interesantus piedzīvojumus. (Lai piedalītos nometnē, zināšanas par Harija Potera piedzīvojumiem – izlasīta grāmata vai redzēta filma – ir vēlamas, bet nav obligātas)

Katru gadu nometnei ir jauna leģenda- intriģējošs piedzīvojumu stāsts, kura atrisināšanā visas nometnes garumā iesaistās nometnes dalībnieki. Tāpēc nometne ir katru gadu vienlīdz aizraujoša arī tiem dalībniekiem, kas tajā piedalās vairākus gadus pēc kārtas.

2020.gada nometnes leģenda: ir izgudrots jauns filozofu akments ar vēl unikālākām spējām- tas ne tikai dāvā nemirstību tā īpašniekam, bet spēj atgriezt šaisaulē jau mirušu burvi, tāpēc to vēlas atrast nāvēži, lai atgrieztu Paši Zināt Ko. Burvestību ministrija lūdz palīdzību novērst draudošās briesmas.

Nometne tiek organizēta kopš 2004.gada – jau 15 gadus. Šajā laikā notikušas 93 šīs nometnes maiņas, kurās kopā ir piedalījušies vairāk nekā 5000 bērni no visas Latvijas! Šī ir populārākā un interesantākā piedzīvojumu nometne Latvijā jau daudzu gadu garumā! Piedalies un pārliecinies arī TU!

Norises laiks:

 • 26. jūlijs -1. augusts (3.-6. klasi beigušajiem)
 • 2 – 8. augusts (1.*-5.klasi beigušajiem)
 • 9.-15. augusts (14-22 g.v. – programma jauniešiem)
 •  16.-22. augusts (3. – 6.kl. beigušajiem)

1.*  – jaunākus par 7 g.v. uz šo diennakts nometni neuzņemam.

No atsauksmēm:

“Vislabākā nometne pasaulē!” (Diāna, 13 g.v.)
“Nometnes vienkārši dievīgas. Ir riktīgi jautri un vienmēr ir, ko darīt. Superīgi audzinātāji un foršas izklaides. Man tās ilgi paliks atmiņā. Tiešām ideāli.” (Elza, 11 g.v.)
“Esmu bijis daudzās nometnēs, bet šīs ir vis-, vis-, vis- labākās! Neesmu nekāds Harija Potera fans, taču nometnes ir tik interesantas, ka nav jābūt Potera fanam, lai viss, kas te notiek, iepatiktos. Tik krutas ballītes nav nekur citur! Un te var spēlēt kalambolu! Pirms tam nezināju, kā to var darīt, bet tagad tā ir mana mīļākā spēle!” (Arvis, 12 g.v.)
“Tās nav vienkārši nometnes, tās ir kā ģimene – kopā jautri un pamest nometni ir ļoti, ļoti grūti. Esmu ļoti pateicīga par to, ka esmu te ieguvusi ļoti labus draugus” (Zane , 12 g.v.)
“Burvju disenes ir krutākās ballītes ever!!! Viss ir kā visīstākajās disenēs – gan gaismas, gan mūzika, un ir superforši un superjautri. Mūsu skolas balles un klases vakari ir kā pensionāru balles salīdzinot ar burvju ballītēm nometnē.” (Kristīne, 16 g.v.)
“Nožēloju, ka nesāku braukt ātrāk uz šīm nometnēm. Te ir tik superīgi. Ieguvu daudz jaunus draugus un lieliski pavadīju laiku. Negribu braukt mājās un jau nevaru sagaidīt nākamo gadu, kad atkal braukšu uz šo nometni. Braukšu tagad katru gadu, kamēr vien vecums atļaus. Tas noteikti ir vasaras labākais piedzīvojums, ko atcerēties ilgus gadus. Es gribu, lai šīs nometnes notiek vēl ilgus gadus, lai arī mani bērni varētu uz šejieni atbraukt.” (Aija, 15 g.v.)

Karte