Brīvdabas nometnes Priedēs

Svarīgākais

  • Vecuma kategorijas:
    • 7…12 (sākumskolas vecuma bērni)
  • Valodas: latviešu
  • Datumi: 2020 augusts
  • Nometnes veids: diennakts
  • Norises vieta: "Sabīnītes", Baldones nov., Baldones pag.
Pieteikties nometnei

Galerija

Nav attēlu

Apraksts

Dabas, atpūtas un piedzīvojumu nometnes brīvā dabā – netālu no Rīgas, taču ar īstu lauku sajūtu!

Saliedēšanas pasākumi, spēles, radošas aktivitātes, pārgājieni, nakts trasīte, dabas pētniecība, izdzīvošanas/āra dzīves uzdevumi, dzīvošana teltīs, ugunskura vakari ar dziesmām, putu slidkalniņš, zvaigžņu vērošana, gleznošana plenērā, šūpuļtīkli, āra kinovakars, noslēguma ballīte un jauni draugi.

Viss balansā – gan atpūta, gan jaunas zināšanas, gan sportiskas aktivitātes, gan radošas darbošanās, bet pats galvenais – nepārtraukta būšana dabā, milzum daudz prieka un jauni draugi!

Šajā nometnē katrs atradīs kaut ko savai sirdij un dvēselei – kādam šī nometne atklās dabas skaistumu, kādam ļaus nodibināt jaunas draudzības, kāds atklās savu mākslinieka talantu, kāds cits varbūt pirmo reizi dzīvē ugunskurā uz iesma ceps vakara našķi, kāds iemīļos pārgājienus vai rīta rosmes, kāds pirmo reizi vēros kino zem klajas debess… Tas būs neaizmirstami!

Nometnes komandā strādā enerģiski un profesionāli pedagogi ar pieredzi, kas parūpēsies, lai šis būtu ikviena dalībnieka visskaistākais vasaras notikums un lai katrs justos labi un droši.

Nometne paredzēta bērniem no 7 līdz 12 gadu vecumam.
Nometnē plānots uzņemt līdz 25 dalībniekiem.
Uz katriem 10 bērniem ir viens pedagogs un vienmēr nometnē būšu es, nometnes vadītāja, uzmundrinātāja un samīļotāja. 🙂
Uz nometni bērni neņem līdzi mobilos telefonus vai citas viedierīces. Vecāki ar bērniem varēs sazināties sakontaktējoties ar pedagogiem un nometnes vadītāju konkrētos laikos. Nometnē būs dušas ar silto ūdeni un komfortablas bio tualetes. Tiks nodrošināta ēdināšana četras reizes dienā – brokastis, pusdienas, launags un vakariņas, kā arī “naksniņas”, ko gatavosim uz ugunskura. Nakšņošana notiks lielajās zvanu teltīs (glempinga teltis), bērni gulēs uz ērtiem matračiem līdzpaņemtā guļammaisā vai ar segu, spilvenu un gultasveļu, pēc izvēles.  Katrā teltī kopā ar bērniem nakšņos vismaz viens no nometnes skolotājiem.

Dalības maksa nometnē ir 290eur.
Ģimenēm ar vairākiem bērniem piedāvāju atlaides.

Norises datums:
* 2.aug. – 8.aug.

Lai uzzinātu detalizētāku informāciju, rakstiet man ziņu Facebook: https://www.facebook.com/nometnepriedes/ vai e-pastā: lveitnere@gmail.com

Nometne ir reģistrēta nometnes.gov.lv un ir saskaņota. Nometnes vadītājai ir derīga nometņu vadītāja apliecība.

Uz tikšanos!

Karte