BINDENTI nometne SPORTS MAN LIKE

Svarīgākais

  • Vecuma kategorijas:
    • 7…12 (sākumskolas vecuma bērni)
    • 12…16 (pamatskolas vecuma bērni)
  • Valodas: latviešu, krievu, angļu
  • Datumi: 2021 augusts
  • Nometnes veids: diennakts
  • Norises vieta: ''Brūveri'', Sigulda, LV-2150
Pieteikties nometnei

Galerija

Nav attēlu

Apraksts

Sportot parkā, zālājā vai smiltīs, pārspēt savu ātrumu, orientēties laikā, vietā un telpā, pārvarēt šķēršļus un sasniegt virsotni, tas viss un vēl vairāk ir sagaidāms šajā nometnē no 01.08. – 06.08.. Kopā ar bērniem gatavosimies iespējamām nākotnes sporta spēlēm un jauniem startiem. Sajust veselīgu konkurenci, cīņas sparu un  uzvaru var tikai darot, tāpēc mēs darīsm to, lai ik viens justos kā uzvarētājs un kaut reizi mūžā kāptu uz pjedestāla ar saucienu ”Es Varu!”.

Nometne ir paredzēta gan zēniem, gan meitenēm vecumā no 10 līdz 15 gadiem, kas vienmēr ir gatavi aktīvi kustēties. Nometni sāksim ar vispārīgā veselības stāvokļa noteikšanu un slodzes testu fizioterapeita vadībā, kā arī sporta treneris izvērtēs katra dalībnieka fizisko sagatavotību. Ik dienu plānotas dažādas vispārīgās attīstības un piedzīvojumu aktivitātes – orientēšanās apkārtnes takās, meža ekspedīcijas, prāta spēles, škēršļu joslas, pārgājieni un sadzīves mācības kopā ar Jaunsardzes centra instruktoru un jaunsargiem, kā arī daudz kas cits. Savukārt, atpūtas brīžos noteikti mūzika deju ritmiem, vizuālai baudīšanai kino ar popkornu, lauku pirts apmekējums un sarunas pie ugunskura.

Programma ir balstīta uz veselīga dzīves veida pamatiem, ko veido sabalansēts uzturs, vide, aktīvas nodarbības un pozitīva savstarpējās komunikācijas veicināšana.

DALĪBAS MAKSA
Diennakts nometne – EUR 290

PRIVILĒĢIJU ATLAIDES /summējas/
Piesakoties līdz 1.05.2021. – EUR 10
Iepriekšējo gadu nometnes dalībniekiem – EUR 10
Piesakies kopā ar brāli vai māsu – EUR 5 katram
Piesakies kopā ar draugu, kas ne reizi nav bijis mūsu nometnē – EUR 5 katram
Piesakies uz vairāk kā vienu nometni šajā gadā – EUR 5

PRIVILĒĢIJU ATLAIDES /kas nesummējas/
Goda ģimenei 3+ uzrādot Ģimenes karti – EUR 20, katra nākamajam bērnam no ģimenes – 10 EUR atlaide.

DZĪVOŠANA
Labiekārtotā viesu nama BRŪVERI istabiņās ar mīkstu gultas veļu, labierīcībām, dušu un visu nepieciešamo saldiem sapnīšiem.

ĒDINĀŠANA
Nometnes bērniem ir paredzētas 4 gardas maltītēs (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas). Ūdeni nodrošināsim vienmēr un visur neierobežotā daudzumā.

PIETEIKŠANĀS
Lai pieteiktos nometnei, jāaizpilda pieteikuma anketa http://www.bindenti.lv/pieteiksanas/.

P.S. Organizators patur tiesības veikt izmaiņas nometnes programma vai atcelt nometnes organizēšanu, ja noteiktajos datumos nav optimāls dalībnieku skaits, piedāvajot izvēlēties citus datumus, vai saskaņā ar MK noteikumiem, kas balstīti uz vispārējo situāciju valstī. 

Karte