BINDENTI nometne MEŽA LEĢENDAS

Svarīgākais

  • Vecuma kategorijas:
    • 7…12 (sākumskolas vecuma bērni)
    • 12…16 (pamatskolas vecuma bērni)
  • Valodas: latviešu, krievu, angļu
  • Datumi: 2021 jūlijs
  • Nometnes veids: diennakts
  • Norises vieta: ''Kraukļi'', Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas novads, LV-4033
Pieteikties nometnei

Galerija

Nav attēlu

Apraksts

Aktīvas nodarbes latviskā apvidū, Svētupītes krasta malā, kur attālēm var dzirdēt putnu balsis un saklausīt tās, kādu leģendu vēstām. Spirdzinošajā meža gaisā mīt laimes burvība un meža dzīves noslēpumi.

Mēs no 18.07. līdz 24.07. dosimies piedzīvojumu aktivitātēs, orientēsimies laikā, vietā  un dabā, iedarbinot cilvēkam dotās maņas. Vēl basām kājām pārvarēsim šķēršļus, uzzināsim kaut ko no senatnes mācībām dzīves pieredzējušu pavadoņu vadībā. Satiksim interesantus cilvēkus, kas aizvedīs mūs pārgājienā uz visnoslēpumainākajām Svētciema vietām, iemācīs pagatavot makšķeres un noķert lomu, iemācīs kā iekurināt ugunskuru un sagādāt pārtiku mežā.

Rokas stiepiena attālumā ir smiltīm bagāta un veldzējoša jūra, kurp dosimies pēc saules enerģijas. Atpūtas brīžos nodosimies mūzikas deju ritmiem, baudīsim brīvdabas kino un, kas zin, varbūt pat ar popkornu. Vēl siesim slotas un pērsimies lauku pirtiņā, kā arī nodosimies jautrībā, dejām un ugunskura vakariem.

Nometnē laipni aicinātas meitenes un zēni vecumā no 8 līdz 14 gadiem, kam patīk lauku labumu sniegtās priekšrocības, ik dienu pavadīt svaigā gaisā un iesildīties vispārīgās attīstības veselības vingrojumos. Programma ir balstīta uz veselīga dzīves veida pamatiem, ko veido sabalansēts uzturs, vide, aktīvas nodarbības un pozitīva savstarpējās komunikācijas veicināšana.

DALĪBAS MAKSA
Diennakts nometne – EUR 290

PRIVILĒĢIJU ATLAIDES /summējas/
Piesakoties līdz 1.05.2021. – EUR 10
Iepriekšējo gadu nometnes dalībniekiem – EUR 10
Piesakies kopā ar brāli vai māsu – EUR 5 katram
Piesakies kopā ar draugu, kas ne reizi nav bijis mūsu nometnē – EUR 5 katram
Piesakies uz vairāk kā vienu nometni šajā gadā – EUR 5

PRIVILĒĢIJU ATLAIDES /kas nesummējas/
Goda ģimenei 3+ uzrādot Ģimenes karti – EUR 20, katra nākamajam bērnam no ģimenes – 10 EUR atlaide.

DZĪVOŠANA
Labiekārtotā viesu nama KRAUKĻI istabiņās ar mīkstu gultas veļu, labierīcībām, dušu un visu nepieciešamo saldiem sapnīšiem.

ĒDINĀŠANA
Nometnes bērniem ir paredzētas 4 gardas maltītēs (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas). Ūdeni nodrošināsim vienmēr un visur neierobežotā daudzumā.

PIETEIKŠANĀS
Lai pieteiktos nometnei, jāaizpilda pieteikuma anketa http://www.bindenti.lv/pieteiksanas/.

P.S. Organizators patur tiesības veikt izmaiņas nometnes programma vai atcelt nometnes organizēšanu, ja noteiktajos datumos nav optimāls dalībnieku skaits, piedāvajot izvēlēties citus datumus, vai saskaņā ar MK noteikumiem, kas balstīti uz vispārējo situāciju valstī.

Karte