BINDENTI nometne MEISTARNĪCA – TĒLS

Svarīgākais

  • Vecuma kategorijas:
    • 7…12 (sākumskolas vecuma bērni)
    • 12…16 (pamatskolas vecuma bērni)
  • Valodas: latviešu, krievu, angļu
  • Datumi: 2021 augusts
  • Nometnes veids: diennakts
  • Norises vieta: ''Brūveri'', Sigulda, LV-2150
Pieteikties nometnei

Galerija

Nav attēlu

Apraksts

Kā jau zināms MEISTARNĪCAS ir mūsu radošākās nometnes un tāpēc MEISTARNĪCA – TĒLS nometnes  laikā darbosimies pie sava personīgā tēla un stila veidola. Nodosimies stila un imidža veidotāju rokās, ļausimies modei,  foto mākslai, stājas korekcijai un sevis pilnveidošanai.

Nometne ir paredzēta gan zēniem, gan meitenēm no 10 līdz 15 gadiem, kam patīk mode, stils un arī aktīvs dzīves veids. Nometnes laikā , kas norisināsies no 01.08. – 06.08. veidosim stilīgas frizūras, apgūsim lietišķo etiķeti, uzvedības un galda kultūras pamatus, meitenes piekops skaistumkopšanu, kulinārijas prasmes un gatavos rotas, zēni – amatniecību un vīrešķības manieres. Ik vienam būs iespēja piedalīties foto sesijā un izveidot savu portfolio.

Rokas stiepiena attālumā ir smiltīm bagāta un veldzējoša jūra, kurp dosimies pēc saules enerģijas. Atpūtas brīžos nodosimies dažādām vispārīgās attīstības un piedzīvojumu aktivitātēm, dosimies pārgājienā, izbaudīsim jautrās stafetes, savukārt pievakarē baudīsim kino vakarus ar popkornu, iegriezīsim dejas un nodosimies sarunām pie ugunskura. Vēl siesim slotas un pērsimies lauku pirtiņā, kā arī nodosimies īstam lauku SPA rituālam.

Programma ir balstīta uz veselīga dzīves veida pamatiem, ko veido sabalansēts uzturs, vide, aktīvas nodarbības un pozitīva savstarpējās komunikācijas veicināšana.

DALĪBAS MAKSA
Diennakts nometne – EUR 290

PRIVILĒĢIJU ATLAIDES /summējas/
Piesakoties līdz 1.05.2021. – EUR 10
Iepriekšējo gadu nometnes dalībniekiem – EUR 10
Piesakies kopā ar brāli vai māsu – EUR 5 katram
Piesakies kopā ar draugu, kas ne reizi nav bijis mūsu nometnē – EUR 5 katram
Piesakies uz vairāk kā vienu nometni šajā gadā – EUR 5

PRIVILĒĢIJU ATLAIDES /kas nesummējas/
Goda ģimenei 3+ uzrādot Ģimenes karti – EUR 20, katra nākamajam bērnam no ģimenes – 10 EUR atlaide.

DZĪVOŠANA
Labiekārtotā viesu nama BRŪVERI istabiņās ar mīkstu gultas veļu, labierīcībām, dušu un visu nepieciešamo saldiem sapnīšiem.

ĒDINĀŠANA
Nometnes bērniem ir paredzētas 4 gardas maltītēs (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas). Ūdeni nodrošināsim vienmēr un visur neierobežotā daudzumā.

PIETEIKŠANĀS
Lai pieteiktos nometnei, jāaizpilda pieteikuma anketa http://www.bindenti.lv/pieteiksanas/.

P.S. Organizators patur tiesības veikt izmaiņas nometnes programma vai atcelt nometnes organizēšanu, ja noteiktajos datumos nav optimāls dalībnieku skaits, piedāvajot izvēlēties citus datumus, vai saskaņā ar MK noteikumiem, kas balstīti uz vispārējo situāciju valstī.

Karte