BINDENTI nometne MEISTARNĪCA – MĀKSLA

Svarīgākais

  • Vecuma kategorijas:
    • 7…12 (sākumskolas vecuma bērni)
    • 12…16 (pamatskolas vecuma bērni)
  • Valodas: latviešu, krievu, angļu
  • Datumi: 2021 augusts
  • Nometnes veids: diennakts
  • Norises vieta: ''Kraukļi'', Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas novads, LV-4033
Pieteikties nometnei

Galerija

Nav attēlu

Apraksts

Radošumam vajag plašu lauku, svaigu gaisu un brīvu darbību smadzenēm. MEISTARNĪCAS ir mūsu radošākās nometnes un tāpēc Meistarnīca – MĀKSLA nometnes laikā no 08.08. – 14.08. izzināsim sadzīviskas lietas un iemācīsimies pa kripatiņai no amatniecības un mājturībvas mākslas, dārzniecības un kulinārijas mākslas, radošās un laikmetīgās mākslas, roku un gleznošanas mākslas, foto mākslas un citiem mākslas  kā radošās izpausmes veidiem.

Nometne ir paredzēta gan zēniem, gan meitenēm vecumā no 8 līdz 14 gadiem, kam patīk radošas, aktīvas nodarbes un, kas vēlas apgūt tādas amata prasmes, kas ļoti noderēs saimniecībā, lai palīdzētu mammai un tētim. Kopā paveiksim krāsainus un izteiksmīgus darbus visām roku veiklībām.

Atpūtas brīžos nodosimies dažādām vispārīgās attīstības un piedzīvojumu aktivitātēm, dosimies pārgājienā, izbaudīsim jautrās stafetes, savukārt pievakarē baudīsim kino vakarus ar popkornu, iegriezīsim dejas un nodosimies sarunām pie ugunskura.

Programma ir balstīta uz veselīga dzīves veida pamatiem, ko veido sabalansēts uzturs, vide, aktīvas nodarbības un pozitīva savstarpējās komunikācijas veicināšana.

DALĪBAS MAKSA
Diennakts nometne – EUR 290

PRIVILĒĢIJU ATLAIDES /summējas/
Piesakoties līdz 1.05.2021. – EUR 10
Iepriekšējo gadu nometnes dalībniekiem – EUR 10
Piesakies kopā ar brāli vai māsu – EUR 5 katram
Piesakies kopā ar draugu, kas ne reizi nav bijis mūsu nometnē – EUR 5 katram
Piesakies uz vairāk kā vienu nometni šajā gadā – EUR 5

PRIVILĒĢIJU ATLAIDES /kas nesummējas/
Goda ģimenei 3+ uzrādot Ģimenes karti – EUR 20, katra nākamajam bērnam no ģimenes – 10 EUR atlaide.

DZĪVOŠANA
Labiekārtotā viesu nama KRAUKĻI istabiņās ar mīkstu gultas veļu, labierīcībām, dušu un visu nepieciešamo saldiem sapnīšiem.

ĒDINĀŠANA
Nometnes bērniem ir paredzētas 4 gardas maltītēs (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas). Ūdeni nodrošināsim vienmēr un visur neierobežotā daudzumā.

PIETEIKŠANĀS
Lai pieteiktos nometnei, jāaizpilda pieteikuma anketa http://www.bindenti.lv/pieteiksanas/.

P.S. Organizators patur tiesības veikt izmaiņas nometnes programma vai atcelt nometnes organizēšanu, ja noteiktajos datumos nav optimāls dalībnieku skaits, piedāvajot izvēlēties citus datumus, vai saskaņā ar MK noteikumiem, kas balstīti uz vispārējo situāciju valstī.

Karte