BINDENTI nometne AČGĀRNĀ OLIMPIĀDE

Svarīgākais

  • Vecuma kategorijas:
    • 7…12 (sākumskolas vecuma bērni)
    • 12…16 (pamatskolas vecuma bērni)
  • Valodas: latviešu, krievu, angļu
  • Datumi: 2021 jūlijs
  • Nometnes veids: diennakts
  • Norises vieta: ''Kraukļi'', Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas novads, LV-4033
Pieteikties nometnei

Galerija

Nav attēlu

Apraksts

Sportot parkā, zālājā vai smiltīs, pārspēt savu ātrumu, orientēties laikā, vietā un telpā, pārvarēt šķēršļus un sasniegt virsotni, tas viss un vēl vairāk ir sagaidāms šajā nometnē.

Kurš teica, ka futbola bumba jāsper ar kāju? Un kāpēc basketbola bumba jāmet grozā? Vai zināji, ka bobslejs var būt ne tikai Siguldā, bet arī Salacgrīvā? Vai zināji, ka dambreti var spēlēt ar cilvēkiem? Izklausās ačgārni vai ne? Tieši tāpēc jau šī ir neparasta nometne, kur viss būs citādāk, savādāk un, galvenais, bezgala jautri!

Nometne, kas norisināsies no 11.07. – 17.07., Salacgrīvā,  ir paredzēta gan zēniem, gan meitenēm, kas vienmēr ir gatavi aktīvi kustēties. Nometni sāksim ar vispārīgā veselības stāvokļa noteikšanu un slodzes testu. Mūsu nometnes pedagogs, kas ir arī fizioterapeits rūpīgi noteiks veselības stāvokli, savukārt sporta treneris izvērtēs katra dalībnieka fizisko sagatavotību. Ik dienu ir plānotas dažādas vispārīgās attīstības un piedzīvojumu aktivitātes – orientēšanās apkārtnes takās, meža pārgājieni, eskpedīcijas, prāta spēles, škēršļu joslas un sadzīves mācības.

Kopā ar bērniem vecumā no 8 līdz 14 gadiem gatavosimies jauniem sasniegumiem aktīvajā sportā, bet šoreiz jau pēc mūsu īpašajiem – ačgārnajiem noteikumiem. Sajust veselīgu konkurenci, cīņas sparu un uzvaru var tikai darot, tāpēc mēs darīsim to, lai ik viens justos kā uzvarētājs un sasniegtu savas virsotnes aktīvajā sportā.

Rokas stiepiena attālumā ir smiltīm bagāta un veldzējoša jūra, kurp dosimies pēc saules enerģijas un jauniem piedzīvojiem. Atpūtas brīžos noteikti nodosimies mūzikai un deju ritmiem, kino vakariem ar popkornu, lauku pirts apmekējumam un sarunām pie ugunskura.

Programma ir balstīta uz veselīga dzīves veida pamatiem, ko veido sabalansēts uzturs, vide, aktīvas nodarbības un pozitīva savstarpējās komunikācijas veicināšana.

DALĪBAS MAKSA
Diennakts nometne – EUR 290

PRIVILĒĢIJU ATLAIDES /summējas/
Piesakoties līdz 1.05.2021. – EUR 10
Iepriekšējo gadu nometnes dalībniekiem – EUR 10
Piesakies kopā ar brāli vai māsu – EUR 5 katram
Piesakies kopā ar draugu, kas ne reizi nav bijis mūsu nometnē – EUR 5 katram
Piesakies uz vairāk kā vienu nometni šajā gadā – EUR 5

PRIVILĒĢIJU ATLAIDES /kas nesummējas/
Goda ģimenei 3+ uzrādot Ģimenes karti – EUR 20, katra nākamajam bērnam no ģimenes – 10 EUR atlaide.

DZĪVOŠANA
Labiekārtotā viesu nama KRAUKĻI istabiņās ar mīkstu gultas veļu, labierīcībām, dušu un visu nepieciešamo saldiem sapnīšiem.

ĒDINĀŠANA
Nometnes bērniem ir paredzētas 4 gardas maltītēs (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas). Ūdeni nodrošināsim vienmēr un visur neierobežotā daudzumā.

PIETEIKŠANĀS
Lai pieteiktos nometnei, jāaizpilda pieteikuma anketa http://www.bindenti.lv/pieteiksanas/.

P.S. Organizators patur tiesības veikt izmaiņas nometnes programma vai atcelt nometnes organizēšanu, ja noteiktajos datumos nav optimāls dalībnieku skaits, piedāvajot izvēlēties citus datumus, vai saskaņā ar MK noteikumiem, kas balstīti uz vispārējo situāciju valstī. 

Karte