BINDENTI diennakts nometne ĀDAŽU PATRUĻA

Svarīgākais

 • Vecuma kategorijas:
  • 7…12 (sākumskolas vecuma bērni)
  • 12…16 (pamatskolas vecuma bērni)
 • Valodas: latviešu, krievu, angļu
 • Datumi: 2021 jūnijs
 • Nometnes veids: diennakts
 • Norises vieta: ''Gungas'', Divezeri, Ādažu novads, LV-2164
Pieteikties nometnei

Galerija

Nav attēlu

Apraksts

Katrs mēs varam sevi uzskatīt par varoni, jo mums piemīt daudz spēju – spēja būs draudzīgiem un  izpalīdzīgiem, spēja sportot un paveikt lielus darbus, kā arī spēja mācīties un būt labākiem. Tad nu šajā nometnē tiek aicināti gan zēni, gan meitenes, lai iemācītos būt drošiem, izpalīdzīgiem, kļūt par sevis un citu līdzcilvēku varoni.

 • Mēs tiksimies ar īstiem policistiem un kārtību sargiem, runāsim un darbosimies sabiedriskās drošības labā.
 • Meža sargi sniegs norādījumus, kas jāievēro dodoties uz mežu, kā orientēties dabā un izkļūt no sarežģītām situācijām.
 • Tiksimies ar ugunsdzēsējiem, kas sniegs ievadinstrukciju ugunsdrošības jautājumos, iespējams uz mirkli pat kļūsim par īstiem ugunsdzēsējiem un dzēsīsim kādu ugunsgrēku.
 • Pludmales patruļa apciemos mūs, lai apmācītu pirmās palīdzības sniegšanā uz ūdens, kā arī dalīsies pieredzē par drošību pie ūdens tilpnēm.

Visas iegūtas zināšanas nometnes laikā (no 27.06. – 02.07.) pārbaudīsim aktīvi darbojoties, izspēlējot dažādas spēles. Tas būs jauns izaicinājums izbaudīt dažādas aktivitātes un emocijas priežu meža ieskautā apvidū pie Dūņezera.

Kopā ar bērniem vecumā no 8 līdz 14 gadiem mēs atklāsim jaunus noslēpumus, sajūtas un interesantas vietas. Ik dienu plānotas dažādas vispārīgās attīstības un piedzīvojumu aktivitātes. Atpūtas brīžos ir paredzēti filmu vakari ar popkornu, lauku pirts apmeklējums, ugunskura vakari, mūzika, disenīte  u.c.

Programma ir balstīta uz veselīga dzīves veida pamatiem, ko veido sabalansēts uzturs, vide, aktīvas nodarbības un pozitīva savstarpējās komunikācijas veicināšana.

DALĪBAS MAKSA
Diennakts nometne – EUR 290

PRIVILĒĢIJU ATLAIDES /summējas/
Piesakoties līdz 1.05.2021. – EUR 10
Iepriekšējo gadu nometnes dalībniekiem – EUR 10
Piesakies kopā ar brāli vai māsu – EUR 5 katram
Piesakies kopā ar draugu, kas ne reizi nav bijis mūsu nometnē – EUR 5 katram
Piesakies uz vairāk kā vienu nometni šajā gadā – EUR 5

PRIVILĒĢIJU ATLAIDES /kas nesummējas/
Goda ģimenei 3+ uzrādot Ģimenes karti – EUR 20, katra nākamajam bērnam no ģimenes – 10 EUR atlaide.

DZĪVOŠANA
Labiekārtotā viesu nams GUNGAS istabiņās ar mīkstu gultas veļu, labierīcībām, dušu un visu nepieciešamo saldiem sapnīšiem.

ĒDINĀŠANA
Nometnes bērniem ir paredzētas 4 gardas maltītēs (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas). Ūdeni nodrošināsim vienmēr un visur neierobežotā daudzumā.

PIETEIKŠANĀS
Lai pieteiktos nometnei, jāaizpilda pieteikuma anketa http://www.bindenti.lv/pieteiksanas/.

P.S. Organizators patur tiesības veikt izmaiņas nometnes programma vai atcelt nometnes organizēšanu, ja noteiktajos datumos nav optimāls dalībnieku skaits, piedāvajot izvēlēties citus datumus, vai saskaņā ar MK noteikumiem, kas balstīti uz vispārējo situāciju valstī.

Karte